Cenas biržā. Dec. 23.05.-27.05.2022. Kvieši: 420€ Auzas: 200€ Rapsis: 830€

Par mums

" alt="Wheat image">

Specializējamies lauksaimniecības un lopbarības produktu ražošanā, veicam graudu pārstrādi un to tirdzniecību, kā arī sniedzam fasēšanas, preču uzglabāšanas un loģistikas pakalpojumus.

“LAT AGRO” ir pieredzes bagāta, inovatīva un strauji augoša kompānija, kuras pamatdarbības sfēra ir pārtikas, lauksaimniecības, lopbarības produkcijas ražošana un tirdzniecība.

Mūsu augsti kvalificētie speciālisti spēs piedāvāt atbilstošus risinājumus, kļūs par Jūsu konsultantiem un palīdzēs izvēlēties visoptimālākos risinājumus tieši Jūsu saimniecībai. Jebkuras Jūsu vēlmes tiks realizētas maksimāli kvalitatīvi un iespējami ātrākajā termiņā.

Mūsu mērķis ir nepārtraukti attīstīties, piedāvāt kvalitatīvu produkciju un pakalpojumu nodrošināšanu klientu vajadzībām.

Ja vēlaties izglītoties par lopu vai zvēru, tajā skaitā arī putnu, uztura īpatnībām, aicinām iepazīties ar mūsu sadaļu “Dzīvnieku barības ceļvedis“. Esam apkopojuši interesantus padomus gan zirgu un liellopu īpašniekiem, kā arī meža un putnu entuziastiem!